TESLİMAT VE DEĞİŞİM
Ürün değişim istekleri 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri esas alınarak esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır.
Kanunen internetten yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren cayma hakkı kapsamında 14 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiç bir gerekçe göstermeksizin malı reddederek ürünü değişim hakkı mevcuttur. Mağazalarımızda ürün iadesi alınmamaktadır. Ürünlerinizin orijinal ambalajlarında, etiketli, eksiksiz (aksesuar, kemer v.b. parçaları ile) ve kullanılmamış olarak tarafımıza gönderilmesi gereklidir. Sipariş ile birlikte gönderilen bir promosyon ya da ücretsiz ürün varsa geri gönderilmelidir. Mağazalarımızda yapılan alışverişlerde olduğu gibi ürünlere bakmak ve denemek amacıyla ambalajı açabilirsiniz. Ancak değiştirilmesi durumunda orijinal ambalajı ile gönderilmesi gerekmektedir. Değişim yapılacak ürünlerde parfüm, losyon ya da ağır koku ve iz bırakacak bir deodorant olmaması gereklidir. İç giyim ürünlerinde ilgili kanun ve yönetmelik hükümleri gereği değişim ve iade yapılamamaktadır. Faturası gönderilmeyen ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir. Takı ve aksesuar ürünlerimizde iade ve değişim yapılamamaktadır. Ayrıca su ve parfüm gibi etmenlere maruz kalmadığı sürece ürünlerimizde kararma ve bozulma olmaz. Teninizin bijuteri, kaplama ürünleri kullanmaya uygun olması gerekmektedir. (bazı tenlerin karartma yaptığı unutulmamalıdır) Değişim için tarafımıza gönderilen ürünleriniz kontrol edildikten sonra ürün bedeli değerinde hediye çeki tanımlanır. 


Taleplerinize ilişkin aşağıdaki formun çıktısını alıp doldurmanız ve ürün ile birlikte bizlere göndermeniz gerekmektedir. Belgesiz gelen ürünler kabul edilmeyecektir.

Formu indirmek için TIKLAYIN.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR